Cea mai recentă ştire din

Handbal

LIVE HCM Baia Mare - Larvik e acum pe Dolce Sport 1. Meci echilibrat

11:02 | Vineri, 31 octombrie 2014
LIVE HCM Baia Mare - Larvik e acum pe Dolce Sport 1. Meci echilibrat HCM Baia Mare e pregătită pentru marele duel cu Larvik din Liga Campionilor. Fetele lui Buceschi vor să-și ia revanșa după eșecul cu Metz în partida cu norvegiencele, astăzi, în direct la Dolce Sport 2, cu livetext și video pe www.dolcesport.ro.

LIVE HCM BAIA MARE - LARVIK 21-22 Min. 47: Ardean Elisei încearcă să înscrie spectaculos de la 7 metri, dar portarul adversarei noastre este atent Min. 43: Eliza Buceschi înscrie primul său gol din această partidă Min. 39: Start echilibrat în partea a doua. Fetele noastre se țin tare Min. 31: A început repriza secundă. Luciana Marin marchează Min. 30: Final de repriză Min. 23: Larvik marchează, iar una dintre jucătoarele noastre primește două minute eliminare Min. 21: Recuperare excelentă a fetelor noastra, Ada Nechita scapă pe contraatac și înscrie Min. 15: Norvegiencele revin în joc Min. 5: Start foarte bun de meci al fetelor noastre Min. 1: A început partida...»