"Când a intrat Cristiano, arbitrul a decis să-și arate respectul față de acest jucător excepțional și jocul s-a sfârșit, pentru că de fiecare dată când Cristiano a vrut, a fost lovitură liberă și meciul s-a oprit. Dar le-am dat o replică bună. Băieții mei au motive să plece dezamăgiți, e normal să fii așa când pierzi, dar trebuie să plece optimiști, mândri. Chiar am luptat, până când a intrat Cristiano pe teren.

Cred că ne-am descurcat bine. Am pierdut la un gol, rezultatul a fost strâns. Unul din goluri a fost din offside. Cu o bună analiză, ar fi fost 1-1 și ar fi fost prelungiri. Cred că puteau să marcheze mai multe goluri, dar și noi puteam să înscriem mai mult.

Au avut o perioadă în care au dominat, la jumătatea primei reprize, noi am dominat la jumătatea reprizei secunde. La începutul meciului a fost echilibru. Am jucat împotriva unei echipe pline de jucători fantastici"