1. Liga 1
- Poli Timisoara – FC Voluntari, luni, 20.03, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 1
- Pandurii Tg Jiu – CSM Poli Iasi, luni, 20.03, ora 20:30, in direct la Dolce Sport 1

2. Fotbal amical
- Germania – Anglia, miercuri, 22.03, ora 21:45, in direct la Dolce Sport 1

3. Liga 2
- Sepsi Sf Gheorghe – Olimpia Satu Mare, sambata, 25.03, ora 11:30, in direct la Dolce Sport 1
- Academica Clinceni – Juventus, duminica, 26.03, ora 12:00, in direct la Dolce Sport 1

4. Formula 1, Marele Premiu al Australiei
- Antrenamente, vineri, 24.03, ora 03:00, Dolce Sport 2
- Antrenamente, vineri, 24.03, ora 07:00, Dolce Sport 1
- Antrenamente, sambata, 25.03, ora 05:00, Dolce Sport 1
- Calificari, sambata, 25.03, ora 08:00, Dolce Sport 1
- Cursa, duminica, 26.03, ora 08:00, Dolce Sport 1

5. Campionatul National de Handbal masculin
- Odorhei – Dinamo, luni, 20.03, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 2
- Potaissa Turda – Dobrogea Sud, miercuri, 22.03, ora 17:00, in direct la Dolce Sport 3
- CSM Bucuresti – CSU Suceava, duminica, 26.03, ora 16:15, in direct la Dolce Sport 2

6. Campionatul National de Handbal feminin
- Magura Cisnadie – CSM Bucuresti, sambata, 25.03, ora 16:00, in direct la Dolce Sport 1

7. Handbal EHF Champions League masculin
- Kiel – Lowen, miercuri, 22.03, ora 19:30, in direct la Dolce Sport 1
- Nantes – PSG, sambata, 25.03, ora 21:45, in direct la Dolce Sport 1
- Brest – Flensburg, duminica, 26.03, ora 17:00, in direct la Dolce Sport 3
- Montpellier – Kielce, duminica, 26.03, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 1

8. Campionatul National de Rugby
- Dinamo – CSM Bucuresti, vineri, 24.03, ora 14:00, in direct la Dolce Sport 1
- CSU Cluj – Steaua, sambata, 25.03, ora 14:00, in direct la Dolce Sport 1

9. NHL
- Winnipeg – Philadelphia, miercuri, 22.03, ora 02:00, in direct la Dolce Sport 1
- Columbus – Toronto, joi, 23.03, ora 01:00, in direct la Dolce Sport 2
- Ottawa – Pittsburgh, vineri, 24.03, ora 01:30, in direct la Dolce Sport 1

10. NBA
- Washington – Atlanta, joi, 23.03, ora 02:00, in direct la Dolce Sport 1
- Charlotte – Cleveland, sambata, 25.03, ora 02:00, in direct la Dolce Sport 1
- Cleveland – Washington, duminica, 26.03, ora 01:30, in direct la Dolce Sport 1
- Houston – Oklahoma, duminica, 26.03, ora 22:30, in direct la Dolce Sport 3

11. ATP 1000 Series Miami
- Miercuri, 22.03, ora 17:00, in direct la Dolce Sport 2
- Joi, 23.03, ora 17:00, in direct la Dolce Sport 2
- Vineri, 24.03, ora 17:00, in direct la Dolce Sport 2
- Sambata, 25.03, ora 17:00, in direct la Dolce Sport 2
- Duminica, 26.03, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 2